پایانه فروش ویژه پیشخوان (POS)

جستجوی اخبار

شرکت پبشخوان خدمات ایرانیان

 

سامانه پشتیبانی و مرکز پاسخگویی کانون کشوری دفاترپیشخوان

اطلاعیه ها

تعهد نامه مالی برای خدمات بورس

تهیه پرینتر و سایر ملزومات دفاتر پیشخوان دولت

راهنمای اتصال به شبکه پیشخوان (SIN)

ملاقات حضوری

سیستم یکپارچه مالی و حسابداری دفاتر پیشخوان دولت

روابط عمومی کانون در تلگرام

telegram_pr.jpg

آمار بازدیدکنندگان

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterامروز2725
mod_vvisit_counterدیروز3392
mod_vvisit_counterاین هفته35856
mod_vvisit_counterهفته گذشته63482
mod_vvisit_counterاین ماه204736
mod_vvisit_counterماه گذشته218346
mod_vvisit_counterکل بازدیدها23658742

بازدیدکنندگان: 32 مهمان, 12 ربوت حاضر
IP شما: 3.90.12.112
 , 
امروز: اردیبهشت 06, 1398


نشست انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان دولت در سال 98 مشاهده در قالب PDF چاپ

با توجه به تماس های مکرر انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان دولت جلسه ای به همین منظور از ساعت 9:30 صبح لغایت 15 روز سه شنبه مورخ 1398/1/20 در محل سالن اجتماعات کانون برگزار می گردد لذا از کلیه انجمن های صنفی دفاتر پیشخوان دولت کشور دعوت بعمل می آورد در این جلسه حضور بهم برسانند.

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

 
پیام نوروزی سال 1398 مشاهده در قالب PDF چاپ

روسای محترم انجمن های صنفی و مدیران محترم دفاتر پیشخوان خدمات دولت

با سلام ، احتراما فرا رسیدن سال نو و بهار طبیعت را که مصداق شمیم علوی و به فرموده مقام معظم رهبری سال "رونق تولید" نام گذاری شده را خدمت همه عزیزان تبریک و تهنیت عرض می کنم .

سال گذشته سالی توام با نشیب و فراز فراوان بود سالی با بیم و امید در دفاتر کشور از مباحث مختلف، از تدوین آئین نامه گرفته تا نرخ خدمات و تعیین تکلیف دفاتر موازی ، از تغییر جایگاه تشکلهای صنفی تا ترکیب اعضاء کارگروه های استانی و شان نزول آنها ، در هر صورت این سال گذشت و اگرچه باران رحمت الهی خسارتهایی را در روزهای آغازین سال جدید ببار آورد که غم و اندوه از دست دادن و آلام هموطنانمان را بر دل و جان نشاند لیکن ضمن همدردی با این عزیزان و آرزوی صبر و بردباری برای بازماندگان بر این باورم که خداوند بزرگ رحمتش را بر این ملت بزرگ ارزانی داشته و زمین تشنه ایران اسلامی را که نگرانیهای فراوانی بر آن بود را سیراب نمود تا به مصداق آنکه ، "خداوند زحکمت ببندد دری  -  ز رحمت گشاید در دیگری" درسال جدید که از جفای قدرتمندان سال امتحانی دیگر است و انشاالله ملت بزرگ ایران از آن سربلند بدرخواهد آمد به توفیقات بیشتری برسیم.

اگرچه در سال گذشته هرچه بیشتر تلاش کردیم وزیر محترم ارتباطات را کمتر زیارت کردیم تا بتوانیم دغدغه های دفاتر را با ایشان به شور و مشورت بنشینیم امید داریم در این سال فرصت بیشتری برای این امر اختصاص یابد با این وجود با بضاعت اندک مجموعه و با تمام محدودیتها افزایش تعدادی خدمات جدید به دفاتر صورت گرفت و توانستیم با تعدادی از دستگاهها زمینه افزایش خدمات را فراهم آوریم .

در حوزه نرخ گذاری با هماهنگی سازمان تنظیم مقررات و سازمان حمایت از مصرف کنندگان تلاش کردیم تا هرچه زودتر جداول مربوطه تکمیل وتصویب نرخ های جدید صورت بگیرد که امید است درهمین ماههای اولیه سال این امر تحقق پذیرد.

متاسفانه با توجه به تغییرات اعمال شده در قوانین بعضی از مجموعه های خدمات دهنده در استانها از حذف دفاتر پیشخوان دولت سخن می گویند و این در حالیست که ضمن تاکید قانون برنامه ششم و مصوبات هیات وزیران، تفاهمنامه های مربوطه در سطح استاندار با معاونت ریاست جمهوری و شهردار در آن استانها به اجرا در آمد و باعث شفافیت شد و اگرچه مقاومت های بسیاری در این راه بود و به صورت کامل به مرحله اجرا در نیامد اما با اراده مسئولین این امر محقق شد. لیکن درحوزه کمیسیون زیست محیطی همین استانها سخنان جدیدی به گوش می رسد که خوشایند نیست و باید شخص وزیر محترم ارتباطات تکلیف خود را با این دوگانه ، توسعه دولت الکترونیک و تداوم فعالیت دفاتر پیشخوان دولت مشخص کنند چرا که در دوره بقای یک کسب و کار نگاه حاکمیتی و دولتی جوابگوی انتظارات کسب و کاری نیست و تفسیر اجرای دولت الکترونیک و همراه نیز خود عاملی مضائف بر این حوزه خواهد بود که بعضی از کارشناسان این دو حوزه را در تقابل هم می بینند.

لذا نشستهای مشترک در این حوزه با توجه به رویکردهای جهانی می تواند منجر به شفافیت و چراغ راهی برای سرمایه گذاران بخش خصوصی در دفاتر باشد که امروز با نگرانی و دلهره به آینده کسب و کار خود می اندیشند.

کانون انجمنهای صنفی دفاترپیشخوان خدمات دولت به عنوان یک نهاد صنفی و در راستای تکالیف خود در چارچوب اساسنامه و رویکرد سه جانبه گرائی با محوریت دفاع و پیگیری امور صنفی دفاتر پیشخوان دولت ، ایجاد زمینه توسعه خدمات با محوریت بهینه سازی ظرفیتهای اقتصادی دفاتر و در نهایت تثبیت حوزه اشتغال دفاتر با رویکردهای نهادی در تلاش است تا با آینده پژوهی و تعامل با بخشهای مختلف حاکمیتی نسبت به هماهنگی با چشم اندازهای توسعه دولت الکترونیک این مهم را به انجام رساند و امید آن دارد با توجه به نقطه نظرات مسئولین محترم طی دو سال گذشته که منجر به ممیزیهای متعدد شد و خوشبختانه علی رغم همه سختیها امروز کارنامه ای قابل قبول را با تمام محدودیتها بر جای گذاشته بتواند با حمایت همیشگی و منسجم دفاتر کشور بدون حاشیه سازی در شرایط رقابت کامل بازار ضمن حفظ وحدت و یکپارچگی امور را به پیش ببرد .

در این راستا بر خود وظیفه می دانم به نمایندگی از همه همکارانمان در بخشهای فنی و عزیزانمان در هیات مدیره مجموعه های فعال در حوزه صنفی و اقتصادی ،  از تمام کسانی که در دستگاهها و سازمانهای دولتی ، انجمنهای صنفی و دفاتر پیشخوان دولت در سال گذشته ما را یاری نموده اند قدردانی نمایم و از همه کاستی ها پوزش بطلبم .

روزگارانی شاد، توام با روزی فراوان و تنی سلامت را برای شما و خانواده محترمتان از درگاه خداوند متعال مسئلت دارم .

علی فلاح

خدمتگذار کوچک شما

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

 
پیام تسلیت مشاهده در قالب PDF چاپ

جناب آقای ایرانمنش

عضو محترم هیئت مدیره انجمن صنفی دفاتر پیشخوان دولت خراسان رضوی

غم از دست دادن مادر، بسیار جانكاه است، این غم بزرگ را تسلیت عرض می‌نماییم. ما را در غم خود شریک بدانید. از خداوند منان، رحمت و مغفرت برای آن مرحومه؛ و صبر و شكیبایی برای شما و خانواده محترمتان مسئلت داریم.

 

روابط عمومی کانون انجمن های کارفرمایی دفاتر پیشخوان خدمات دولت و بخش عمومی

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 10 از 1084

منوی اصلی

ورود به تالار گفتگوستاد بیمه پیشخوان

تعرفه خدمات قابل ارائه در دفاتر پیشخوان

serv1

دستورالعمل ها و بخشنامه ها

شرکت های وابسته

Please wait while JT SlideShow is loading images...
مهدیس پایابستاد بیمه دفاتر پیشخوانشبکه حمل و نقل دفاتر پیشخوانشرکت پیشخوان الکترونیک ایرانیانشرکت فناوران اطلاعات پیشخوان ایرانیانپیشخوان خدمات ایرانیان(هلدینگ دفاتر پیشخوان)شرکت

مالیات بردرآمد مشاغل خودرو (راهنما)

maliat 002

logo-samandehi